Kurzy

Workshopy / kurzy se mnou jsou takovým malým a někdy i velkým aromatickým výletem. Mám kurzy v on-line podobě i kurzy živé. Konkrétní obsah závisí na daném tématu  a vždy je částečně teoretický a hodně praktický – čichací, mazací někdy i míchací. Zaměřuji se hlavně na použití vůní (éterických olejů a vykuřovadel) a rostlinných olejů k vyladění a zkvalitnění našeho běžného života.

Účastníci si kromě mnoha informací a smyslových podnětů odnesou vytištěná skripta a konkrétní osobní voňavý produkt (pokud je součástí kurzu výroba).

Zajímá vás, kdy a kde co dělám? Sjeďte kousek níže… 🙂


On-line kurzy

Celoroční kurz Rokem na vlně vonných dýmů

Přidejte se k objevnému putování světem našich rostlin a vykuřování. Objevte známé i neznámé síly, kterými oplývají. Získejte spoustu informací nejen o rostlinách samotných, ale i o svátcích a rituálech s nimi spojených. Podrobnosti o programu…


Živé kurzy

Sdílet
Srp
7
So
Očista vykuřováním a rituály v praxi v Praha
Srp 7 celý den
Očista vykuřováním a rituály v praxi @ Praha

🌲Nový prožitkový a praktický workshop, kde si vše vyzkoušíme v klidu a v praxi sami na sobě i na prostoru kolem nás. S tématem si budeme trochu hrát nikoli však zahrávat! Každý účastník projde osobním očistným rituálem.

🌲Hlavně se budeme točit kolem vykuřovadel (druhy, směsi, svazky), ale přidáme i funkční doplňky (aromaterapie, sůl, voda).
🌲Vyrobíme si svazeček i očistnou směs pro domácí použití. Naučíme se vytvořit očistný sprej.
🌲Poznáme sílu kolektivního záměru i jedinečnou energii každého z nás.
🌲Součástí kurzu je meditace i relaxace.
🌲To vše v příjemném prostředí venku i vevnitř s možností večerního zakončení v sauně.

🌲Cena: 2.500.- Kč.

🌲Přihlášky: dobrevune@gmail.com nebo přes formulář tady na stránce (s poznámkou Očista). Po přihlášení zašlu údaje pro platbu na účet a další informace.

V ceně kurzu:
občerstvení, obsáhlá skripta s recepty, malý vykuřovací dárek, vlastnoručně vytvořený svazek a směs, očistný rituál pro každého účastníka, případně i večerní sauna.

Přála jsem si vytvořit kurz, kde bude dost místa, času, klidu. Na hledání, testování, nacházení a čištění. Děkuji za váš zájem a těším se!

Sdílet