Kurzy

Workshopy / kurzy se mnou jsou takovým malým a někdy i velkým aromatickým výletem. Mám kurzy v on-line podobě i kurzy živé. Konkrétní obsah závisí na daném tématu  a vždy je částečně teoretický a hodně praktický – čichací, mazací někdy i míchací. Zaměřuji se hlavně na použití vůní (éterických olejů a vykuřovadel) a rostlinných olejů k vyladění a zkvalitnění našeho běžného života.

Účastníci si kromě mnoha informací a smyslových podnětů odnesou vytištěná skripta a konkrétní osobní voňavý produkt (pokud je součástí kurzu výroba).

Zajímá vás, kdy a kde co dělám? Sjeďte kousek níže… 🙂


On-line kurzy

Celoroční kurz Rokem na vlně vonných dýmů

Přidejte se k objevnému putování světem našich rostlin a vykuřování. Objevte známé i neznámé síly, kterými oplývají. Získejte spoustu informací nejen o rostlinách samotných, ale i o svátcích a rituálech s nimi spojených. Podrobnosti o programu…


Živé kurzy

Sdílet
Lis
4
Čt
Úvod do praxe vykuřování v Praze v Cafés Florés
Lis 4 @ 17:30 – 21:00
Úvod do praxe vykuřování v Praze @ Cafés Florés

Po delší době živé setkání pro začátečníky ve vykuřování. Navíc ve velmi příjemném prostředí bio kavárny Cafés Florés na Letné.

Sejdeme se v menší skupince, takže velký prostor pro dotazy a konkrétní požadavky účastníků. Předvedu a seznámím se základními technikami vykuřování a vykuřovadly, která do začátku zpravidla doporučuji.

Projdeme základní skupiny vykuřovadel (bylinky, dřeva, pryskyřice) i jejich možné formy (sypké, svazky, tyčinky). Prostě takové „zasvěcení“ do praktického vykuřování.

Pro zájemce rovnou doporučuji můj velmi obsáhlý online kurz Základy vykuřování. Podrobnosti a možnost se rovnou přihlásit TADY: https://www.dobrevune.online/zaklady-vykurovani-online-kurz/

Sdílet