Kurzy

Workshopy / kurzy se mnou jsou takovým malým a někdy i velkým aromatickým výletem. Mám kurzy v on-line podobě i kurzy živé. Konkrétní obsah závisí na daném tématu  a vždy je částečně teoretický a hodně praktický – čichací, mazací někdy i míchací. Zaměřuji se hlavně na použití vůní (éterických olejů a vykuřovadel) a rostlinných olejů k vyladění a zkvalitnění našeho běžného života.

Účastníci si kromě mnoha informací a smyslových podnětů odnesou vytištěná skripta a konkrétní osobní voňavý produkt (pokud je součástí kurzu výroba).

Zajímá vás, kdy a kde co dělám? Sjeďte kousek níže… 🙂


On-line kurzy

Celoroční kurz Rokem na vlně vonných dýmů

Přidejte se k objevnému putování světem našich rostlin a vykuřování. Objevte známé i neznámé síly, kterými oplývají. Získejte spoustu informací nejen o rostlinách samotných, ale i o svátcích a rituálech s nimi spojených. Podrobnosti o programu…


Živé kurzy

Sdílet
Lis
4
Čt
Úvod do praxe vykuřování v Praze v Cafés Florés
Lis 4 @ 17:30 – 21:00
Úvod do praxe vykuřování v Praze @ Cafés Florés

Po delší době živé setkání pro začátečníky ve vykuřování. Navíc ve velmi příjemném prostředí bio kavárny Cafés Florés na Letné.

Sejdeme se v menší skupince, takže velký prostor pro dotazy a konkrétní požadavky účastníků. Předvedu a seznámím se základními technikami vykuřování a vykuřovadly, která do začátku zpravidla doporučuji.

Projdeme základní skupiny vykuřovadel (bylinky, dřeva, pryskyřice) i jejich možné formy (sypké, svazky, tyčinky). Prostě takové „zasvěcení“ do praktického vykuřování.

Pro zájemce rovnou doporučuji můj velmi obsáhlý online kurz Základy vykuřování. Podrobnosti a možnost se rovnou přihlásit TADY: https://www.dobrevune.online/zaklady-vykurovani-online-kurz/

Sdílet
Lis
15
Po
Vykuřovadla indiánské Ameriky v Plzni v Koventinka
Lis 15 @ 17:00 – 20:00
Vykuřovadla indiánské Ameriky v Plzni @ Koventinka

💚Přátelské a poznávací setkání nad sadou Indiánských vykuřovadel.

Bílou šalvěj a palo santo ty zná každý. Aromatických rostlin používaných k vykuřování je na obou amerických kontinentech spousta. A jsou úžasné! Přijďte je poznat! Hlavně v praxi – tedy zapálené a voňavé! S jejich etnobotanickým pozadím a možností si je naživo „osahat“… I pořídit domů a používat v životě.

Tak třeba „sage“ vlastně není tak úplně šalvěj, ale spíš pelyněk. Kopálů je mnoho druhů z různých stromů. Americký „cedar“ můžou být tři různé rostliny. Guajakové dřevo bylo dováženo do Evropy jako lék na syfilis. A tak dále…

Zvu vás do světa rituálních vonných dýmů. Na mých běžných kurzech na mnohé z těchto nádherných a mocných vůní nedojte z časových důvodů. Tak tady mají konečně svůj speciál!

Vykuřovadla bude možné na místě zakoupit. Děkujeme za šíření mezi přátele. Těšíme se na viděnou, na čichanou!

💚Cena: 800.- (v ceně směs a skripta, občerstvení). Přihlášky: dobrevune@gmail.com nebo do zpráv. Pošlu údaje k platbě a další instrukce.

Setkáme se v krásném prostředí školy Koventinka. Od 14 hodin tam bude dětská zjednodušená verze, kdybyste chtěli nějaké „své“ děti pozvat.

Sdílet