Masáže

Co vás čeká

Holistická aromaterapeutická masáž vás přenese do jiného světa, do světa klidu a pohody. Každá masáž je jedinečná, přizpůsobená vašim potřebám a s olejem připraveným na míru jen a jen pro vás.

Před samotnou masáží si spolu sedneme, dáme si čaj a přibližně půl hodiny probereme vaše požadavky a přání. Na základě předaných informací vám vyberu několik éterických olejů a společně ve spolupráci s vaším čichem a pocity sestavíme jedinečnou aromaterapeutickou směs.

Konkrétní podobu masáže i její délku předem domluvíme, abyste odcházeli maximálně spokojeni. Olejíček si odnesete s sebou domů. To proto, aby aromaterapie působila co nejdéle.

Z vlastní zkušenosti s klienty doporučuji minimálně tři masáže. Sami uvidíte, že s každým sezením budete uvolněnější a více si ji užijete. A vaše tělo bude lépe a lépe reagovat. Jak na moje ruce, tak na aromaterapeutickou směs olejů…

Kromě celotělové holistické masáže s éterickými oleji nabízím i další varianty, například indickou relaxační masáž hlavy nebo odblokování krční páteře reflexní terapií. Většinou však kombinuji to, co umím. Chci pro klienta udělat co nejvíc, a to při každé návštěvě.

Aromaterapie masáže

Ceník

K masáži vždy patří konzultace v délce 20 až 30 minut, která je v ceně, tedy ZDARMA.

Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře vpravo na stránce, ráda se vám ozvu zpět s nabídkou konkrétního volného termínu.

Masáž 60 minut – 850.- Kč

Masáž 90 minut – 1.250.- Kč

Masáž 120 minut – 1.500.- Kč

Masážní série tří sezení po 60 minutách – 2.550.- 2.400.- Kč

Přečtěte se reference mých stávajících klientů.

 

Sdílet