O mně

„Miluji červenou barvu a propadla jsem vůním i dotekům.“

Kateřina Polívková – aromaterapeutka, lektorka kurzů a masérka

 

O mě:

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba prostřednictvím míchání osobních harmonizačních vůní nebo na workshopech aromaterapie a vykuřování.

Odjakživa jsem ráda všechny kolem masírovala, jen to bývalo takové amatérské. V aromaterapii jsem se našla, spojuje vůně a doteky, působení síly rostlin a léčivého lidského kontaktu. A krásně se propojuje s vykuřováním, mou velkou posedlostí.

Kromě masáží, aromaterapie a workshopů tu a tam něco sepíšu, hlavně z vlastních poznatků a zkušeností. Moje články najdete přímo tady na blogu, na aromawebu plném bylinek Kouzlo vůní, na blogu Kosmetika hrou nebo na stránkách Asociace českých aromaterapeutů. Spolupracuji také s Českou asociací saunérů na školeních aromaterapie a vykuřování pro sauny a wellness.

 

Rozhovory:

Rozhovor pro Kouzlo vůní, mimo jiné o sociálních sítích a našich závislostech, mojí lásce k vůním a o tom, co bych si vzala na pustý ostrov…

Rozhovor pro Kosmetiku hrou o tom, jak moc mám ráda lidi, kurzy, jídlo, pití, co jsem měla ráda jako děcko a že je to vlastně pořád podobné. I po 40 letech…

Média:

Vykuřovadla české kotliny v povídání na portálu osobního rozvoje Příznaky transformace, srpen 2019

Sváteční povídání o kadidle a věcech souvisejících pro brněnské Rádio Petrov, prosinec 2018.

A pokračování o vykuřování a vykuřovadle tak nějak obecně, prosinec 2018.

Dušičkový televizní jalovec a já v pořadu Polopatě Filipa Čapky, říjen 2018.

 

 

 

 

 

Sdílet