O mně

„Miluji červenou barvu a propadla jsem vůním i dotekům.“

Kateřina Polívková – masérka a aromaterapeutka

 

O mě:

„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba prostřednictvím míchání osobních harmonizačních vůní nebo na workshopech aromaterapie a vykuřování.

Odjakživa jsem ráda všechny kolem masírovala, jen to bývalo takové amatérské. V aromaterapii jsem se našla, spojuje vůně a doteky, působení síly rostlin a léčivého lidského kontaktu.

Kromě masáží, aromaterapie a workshopů tu a tam něco sepíšu, hlavně z vlastních poznatků a zkušeností. Moje články najdete přímo tady na blogu, na aromawebu plném bylinek Kouzlo vůní nebo na stránkách Asociace českých aromaterapeutů.“

 

Praxe a obchod:

„Již více než 10 let provozuji obchod s originálním sortimentem i přístupem. V poslední době je čím dál více o vůních a přírodních produktech pro radost, proto i to jméno – Radosta.

Masážím a aromaterapii se intenzivně věnuji několik let. Vystudovala jsem Institut aromaterapie, obdržela masérské osvědčení, absolvovala spoustu seminářů, setkala se s mnoha inspirujícími osobnostmi aroma světa… A neustále se učím, od života i od přírody.“

Sdílet