Vykuřování

Co nabízím

Vykuřování je skvělým způsobem nejen na očistu prostor, ale i k vyladění nálady či podporu inspirace… S potěšením radím ohledně způsobů vykuřování i jednotlivých druhů vykuřovadel právě pro vás. Chcete o mě vědět více?

Vycházím ze své více než 15leté práce s vykuřovadly a sílou rostlin.

Můžete navštívit některou z mých akcí pro veřejnost v Praze, v Brně, v Plzni, v Ostravě… Většinou jsou to události odpolední, večerní, případně celodenní.

Pokud si nevyberete anebo vám prostě nevyhovuje skupinové sezení, nabízím i individuální konzultace. Co to obnáší, kolik to stojí a jak se domluvit, to vše najdete níže na stránce. Výhodou tohoto typu setkání je, že se věnujeme jen a jen vaším konkrétním potřebám a dotazům.

Aktuální přehled kurzů, workshopů a přednášek

Aromaterapie masáže

Ceník individuálních konzultací

K osobnímu setkání s poradenstvím určitě potřebujeme minimálně jednu hodinu času. Kromě maxima informací na míru právě vám si odnesete ještě vykuřovací směs, případně výběr vykuřovadel na 3 vykuřovací rituály.

Setkat se můžeme v Praze u mě nebo u vás. Pokud bych za vámi cestovala mimo Prahu, domluvíme se předem na úhradě cestovného.

Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře vpravo na stránce, ráda se vám ozvu zpět s nabídkou konkrétního volného termínu.

Konzultace 60 minut – 800.- Kč

Konzultace 120 minut – 1.400.- Kč

Přečtěte se reference účastníků kurzů vykuřování.

Nebo si přečtěte některý můj článek o vykuřovadlech.

Sdílet