Ohlasy na workshop Rostlinné oleje v péči o pleť

Ohlasy na workshop Rostlinné oleje v péči o pleť

„Přínosná přednáška, zajímavé bylo mít tolik olejů pohromadě a porovnávat, takže za mně – přednáška, prostředí, vzorky – vše za 1.“ Veronika

 

„Pestrost, osobní zkušenosti. Cenné.“

 

„Perfektní praktické rady.“

 

„Děkuji za kurz. Skvěle vedený, fundovaný.“ Sylva

 

„Děkuji za seminářík s ochutnávkou a hojností mazání. Bylo to moc příjemné, škoda že tak krátké. Mohla bych poslouchat o olejíčkách mnohem déle.“

 

Malá ochutnávka rostlinných olejů pro pleť i výživu těla

Praktický mazací i ochutnávací workshop Rostlinné oleje v péči o pleť se uskutečnil 30. 5. 2017  v rámci cyklu vzdělávacích přednášek Koncilia. Koncilium je osvětový spolek, jehož záměrem je informovat o kvalitní péči o pleť přírodními prostředky.

Setkali jsme se v příjemném a inspirativním prostředí centra Kosmetika hrou na Letné. Společně vyzkoušeli více než 25 různých rostlinných za studena lisovaných olejů. Některé jsme i ochutnali. Každý účastník dostal malý dáreček včetně vzorku voňavého kakaového másla pro domácí pokusy… Bylo nám spolu dobře! Velkou výhodou místa workshopu je možnost si většinu olejů rovnou zakoupit a odnést.

Zajímají vás rostlinné oleje a přírodní cesty, jak pečovat o vaši pleť? Přijďte na příští workshop nebo si přečtěte články, které o olejích píšu.

 

Sdílet